Jak tworzyć stylizacje z kolorem jasnozielonym?

Profesjonalni specjaliści od stylizacji łączą różne odcienie zieleni. Jeśli chcesz wprowadzić wiosnę do szafy, powinnaś odważyć się na jasnozielony we wszystkich odcieniach. Jak stylowo połączyć kolory?

Gdy zbliża się wiosna, mamy ochotę otaczać się większą ilością kolorów w życiu codziennym. Jeśli chcesz przygotować swoją garderobę w pierwszych ciepłych dniach, powinnaś trzymać się trendu koloru wiosny: jasnozielonego. Nawet poza pokazami mody na sezon wiosna / lato, ten naturalny kolor jest świetny. I to we wszystkich jego aspektach: jako pastelowa pistacja, szałwia czy jasna limonka.

Komu pasuje kolor jasnozielony?

Najpierw dobra wiadomość: jasnozielony pasuje każdej kobiecie. Wiosenny kolor ma tak wiele różnych odcieni, że istnieje odpowiedni wariant dla każdego koloru skóry i koloru włosów. A także dla każdego stylu mody: jasne akcenty kolorystyczne tworzą soczystą limonkę lub pistacjową zieleń, która lubi wyciszony wybór szałwii, delikatny zielony z żółtawym odcieniem. Wybrany kolor zależy oczywiście od Twojego osobistego gustu. Ogólnie rzecz biorąc, każdy odcień zieleni wygląda świetnie na ciemnych rodzajach skóry, a blade kobiety powinny lepiej uciekać się do zmiękczonych odcieni lub używać mocnej zieleni dalej od twarzy, jak spódnica, torebka lub buty.

Wskazówki dotyczące stylizacji: jak nosić limonki, pistacje i szałwię?

Niezależnie od tego, czy jest to monochromatyczny wygląd, czy dodatek koloru w dość prostym stroju: jasnozielony może być niewiarygodnie zmienny w stylistyce z różnorodnymi niuansami. Ponieważ zielony jest kolorem występującym w naturze w różnych gradacjach, nie ma prawie żadnych ograniczeń podczas łączenia.

Jednorodny wygląd

Bardzo popularna jest sukienka w kolorze miętowej zieleni lub limonkowym – monochromatyczny, jasnozielony wygląd. Nic dziwnego, ponieważ połączenie takie wygląda dobrze w każdej sytuacji – odkryty krzykliwy kolor na czas wolny, przykryty w biurze lub na eleganckie wieczorne wydarzenie. Uderzające cięcia podkreślają minimalistyczny wygląd. Ważne: łącz tylko tony, które są dokładnie takie same. Nawet minimalne odchylenia kolorów harmonizują ze sobą nawzajem.

Sportowy klasyczny

Połączenie, dzięki któremu nigdy nie będziesz wyglądać źle. Czarno-białe szaty nadają stroju spokoju, a krzykliwy kawałek zapewnia odmianę. Na przykład fani jeansów mogą łatwo ulepszyć swój codzienny strój, łącząc koszulkę, sweter lub płaszcz w modnym kolorze jasnozielonym z dżinsami i sportowymi trampkami. Nawet w odcieniach beżu lub kremowego wyglądają wspaniale w odcieniach zieleni – szczególnie w stonowanych niuansach, takich jak szałwia czy pieprz.

Zielony na zielonym

W przeciwieństwie do monochromatycznego wyglądu całościowego, chodzi o harmonijne łączenie różnych zieleni. Aby ogólny strój nie wyglądał zbyt dziko, powinnaś trzymać się jednego koloru i zmieniać go w różnych odcieniach. Działa to na przykład z zielonkawym swetrem z golfem na kurtkę w stonowanej zielonej mięcie i sosnowo-zielonej torebce. Wskazówka: korzystaj z klasycznych cięć, aby wygląd nie był zbyt piękny, ale żebyś wyglądała na dorosłą i pewną siebie. Przy wyborze torebki, obuwia i akcesoriów kombinacja kolorów może być nieco bardziej odważna – na przykład z wapnem na szałwię.

Odważny kolor

Uwielbiasz kolorowe stroje i dobrą dawkę mody i stylu? To dopasowuje się w najlepszy sposób, ponieważ jasnozielony jest idealnym partnerem do stylizacji dla jaskrawych tonów. Wiosenny kolor wygląda szczególnie harmonijnie z ubraniami w uzupełniającym kolorze czerwonym: odcienie różu, koralu i pomarańczy dobrze współgrają z wyciszoną zielenią szałwii, podczas gdy słoneczne żółte dopasowania z łodygą pieprzu i zieloną limonką. Jeśli chcesz podejść do kolorowego wyglądu uważnie, możesz zacząć od pojedynczego akcesorium w innym kolorze i, na przykład, nosić żółte pompy do kombinezonu spodniowego z limonki.

Go Top